جمعه 03 فروردين, 1397

شما اینجاهستید : رویدادها
تاریخ: 1389/05/03 نظرات: 0 نظر نمایش: 7162 مرتبه تعداد امتیاز: 5   (Article Rating)
بازدید اهالی مطبوعات از پروژه قطار شهری اهواز

بازدید اهالی مطبوعات از پروژه قطار شهری اهواز

به گزارش سازمان قطار شهری اهواز ، جمعی از خبرنگاران خبرگزاری ها ،  روزنامه ها و هفته نامه های استان در بازدیدی چند ساعته در جریان روند اجرایی پروژه خط یک قرار گرفتند. بنابراین گزارش برنامه از رمپ اقبال...

بازدید اهالی مطبوعات از پروژه قطار شهری اهواز

 

به گزارش سازمان قطار شهری اهواز ، جمعی از خبرنگاران خبرگزاری ها ،  روزنامه ها و هفته نامه های استان در بازدیدی چند ساعته در جریان روند اجرایی پروژه خط یک قرار گرفتند. بنابراین گزارش برنامه از رمپ اقبال آغاز و پس از بازدید از ایستگاه های فرودگاه ، زیتون ، چهارشیر ، دروازه ، مصلی   و ایستگاه نادری در شمال به بازدید از ساختمان اداری  و مرکز  فرمان در حال ساخت  قطار شهری اهواز رسید . پس از آن بازدید کنندگان به ایستگاه سه راه فروردین  در بخش جنوبی رفته و این بازدید در دپو گلستان در پایان خط یک به اتمام رسید.

مهندس هلاکویی ، مدیرعامل  و مهندس محبوبی ، معاونت فنی و بهره برداری سازمان قطار شهری اهواز ، همچنین کارشناسان فعال در پروژه در این بازدید خبرنگاران را همراهی کرده و پاسخگوی سوالات آنان بودند. روند اجرای پروژه ، تامین اعتبارات مورد نیاز ، تامین دستگاه های حفار تونل و مشکلات و موانع ، هم چنین چشم انداز قطار شهری و تاثیر آن در اهواز از جمله مباحث و سوالات مطرح شده توسط خبرنگاران بود.

کد: 69
نویسنده خبر: مدير پرتال
 
تصاویر مرتبط
  • بازدید اهالی مطبوعات از پروژه قطار شهری اهواز
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

نويسندگان
گزارش آب و هوا
خطادر حال حاضر امکان نماش آب و هوا وجود ندارد

logo-samandehi