يکشنبه 30 مهر, 1396

شما اینجاهستید : رویدادها
تاریخ: 1395/12/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 1459 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
انتصابات جدید در سازمان قطار شهری اهواز

به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری اهواز ، دکتر شاهین زاده ، مدیرعامل سازمان ، طی احکامی ، سرپرست معاونت مالی ، اداری و پشتیبانی ، هم چنین سرپرست امور اداری و کارگزینی را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری اهواز ، دکتر شاهین زاده ، مدیرعامل سازمان ، طی احکامی ، سرپرست معاونت مالی ، اداری و پشتیبانی ، هم چنین سرپرست امور اداری و کارگزینی را منصوب کرد.

بنابراین گزارش ، دکتر شاهین زاده در ابتدا با اشاره به این که تغییر لازمه ی هر سیستمی است  گفت : امیدواریم با فعال شدن پروژه ، سازمانی پویاتر داشته باشیم و توان مجموعه ی قطار شهری اهواز ، بسیار بیش از این ها و توقع از این مجموعه نیز بسیار بالاست.

وی در ادامه ضمن تقدیر از زحمات سید سجاد موسوی ، معاون سابق مالی اداری سازمان که از سال 1387 تاکنون در این سمت بود ، ابوالقاسم محبوبی ، معاون فنی و بهره برداری را با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت مالی اداری منصوب کرد.

مدیرعامل سازمان قطار شهری در ادامه افزود : مسوولیت های مهندس محبوبی در معاونت فنی و بهره برداری بسیار سنگین است و ما بار معاونت مالی اداری را نیز بر دوش ایشان گذاشته ایم ، اما ایشان شناسنامه ی قطار شهری هستند و 14 سال در این مجموعه هستند از کارکنان توقع همکاری مستمر با ایشان را دارم .

مهندس محبوبی نیز در سخنانی گفت : امیدوارم مسئولیتی که به من سپرده شده با همکاری دوستان در حد توان و بضاعت انجام داده و در کنار شورای سازمان ، هیئت مدیره  و مدیریت و صلاحدید ایشان ، خدمتی هر چند کوچک داشته باشم.

هم چنین ، مهندس عبدالله نبگان نیز طی حکمی به عنوان سرپرست امور اداری و کار گزینی سازمان قطار شهری اهواز منصوب شد.

کد: 130
نویسنده خبر: مدير پرتال
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

نويسندگان
گزارش آب و هوا
خطادر حال حاضر امکان نماش آب و هوا وجود ندارد