سه شنبه 03 مرداد, 1396

شما اینجاهستید : رویدادها
تاریخ: 1391/12/06 نظرات: 0 نظر نمایش: 5038 مرتبه تعداد امتیاز: 7   (Article Rating)
افتتاح کتابخانه عمومی کوثر

افتتاح کتابخانه عمومی کوثر

به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری اهواز ، در راستای نیل به اهداف شهرداری اهواز در خصوص ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ، سازمان قطار شهری ، برای جبران جمع آوری کتابخانه قدیم کوثر که در طرح خط یک مترو اهواز قرار داشت ، اقدام به طراحی و اجرای کتابخانه ای جدید در پارک حجاب نمود...

به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری اهواز ، در راستای نیل به اهداف شهرداری اهواز در خصوص ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ، سازمان قطار شهری ، برای جبران جمع آوری کتابخانه قدیم کوثر که در طرح خط یک مترو اهواز قرار داشت ، اقدام به طراحی و اجرای کتابخانه ای جدید در پارک حجاب نمود.

بنابراین گزارش ؛ کتابخانه کوثر ، با زیربنای 700 متر مربع در دو طبقه و با دو برابر ظرفیت کتابخانه ی قدیمی ، در زمینی به مساحت 2000 مترمربع احداث شد.

کتابخانه مذکور دارای تالار مطالعه برای خواهران و برادران ، مخزن اصلی کتاب ، مخزن مرجع و مطالعه ، بخش مطالعه نابینایان و کم توانان ، بخش کودکان ، جستجوی رایانه ای  و نمازخانه است.

گفتنی ست مراسم افتتاحیه این کتابخانه ، روز پنجشنبه ، 3 اسفندماه 91 ، با حضور آیت اله شفیعی  نماینده خبرگان رهبری در خوزستان ، فرماندار اهواز ، مهندس واعظی مدیر کل کتابخانه های عمومی کشور و جمعی از مسئولان نهاد کتابخانه ها و سازمان قطار شهری اهواز برگزار شد و این کتابخانه هم اکنون پذیرای عموم علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی ست.

کد: 103
نویسنده خبر: مدير پرتال
 
تصاویر مرتبط
  • افتتاح کتابخانه عمومی کوثر
  • افتتاح کتابخانه عمومی کوثر
  • افتتاح کتابخانه عمومی کوثر
امتیاز بندی

در حال حاضر هیچ نظری ارسال نشده است
ارسال نظر:

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب سایت

تصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.

نويسندگان
گزارش آب و هوا
خطادر حال حاضر امکان نماش آب و هوا وجود ندارد