دوشنبه 01 آبان, 1396

شما اینجاهستید : صفحه اصلی
 مدیر عامل

 

شهرام شاهین زاده

مدیرعامل سازمان قطار شهری اهواز

 

سوابق کاری و تحصیلی


 پیام مدیر عامل

اهواز ما ، شایسته ی بهترین هاست ، به پاس حضور مردمی که صبورند و بزرگ ، استوارند و بلند نظر ... و ما ، من و همکارانم در سازمان قطار شهری اهواز گرد هم آمده ایم تا مهم ترین و بزرگ ترین پروژه ی حمل و نقل شهری و ملی این شهر را به سامان برسانیم .

برای آسودگی نیامده ایم و سختی های راه را برای شیرینی خدمت به شما ، به جان خریده ایم تا آبادانی اهواز عزیز را و آسایش و راحتی همشهریانمان را ببینیم . در راه اجرای خط یک مترو اهواز ، مسیرهای تردد شما را طولانی و چهره ی خیابان و میدان را تغییر داده ایم . برای همه ی سختی های پیش آمده عذر می خواهیم. اما همیشه سختی ها سرآغاز آسایش و رفاهی شیرین خواهد بود اگر صبور باشیم و همراه ... ما در این را همراهی شما را می طلبیم . امید که با یاری خداوند این روزها را پشت سر بگذاریم و در همه ی سال های بهره برداری از مترو ، از روزهای اجرای آن خاطره ای همراه خود سازیم.

 


  

برای استفاده از راهنمای تور مجازی

روی تصویر زیر کلیک کنید

 

  

 آخرین رویدادها
دیدار مدیرعامل و کارکنان سازمان قطار شهری اهواز با مادر شهیدان محبوبی

دیدار مدیرعامل و کارکنان سازمان قطار شهری اهواز با مادر شهیدان محبوبی

به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری اهواز ، در اين ديدار كه با هدف تجديد ميثاق با شهدا در گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس صورت گرفت ، مدیرعامل ، مشاوران ، معاونان و کارکنان سازمان قطار شهری اهواز با مادر...

ادامه مطلب
برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا به مناسبت ماه محرم در سازمان قطار شهری اهواز

برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا به مناسبت ماه محرم در سازمان قطار شهری اهواز

به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری اهواز مراسم پرفیض زیارت عاشورا و مداحی با حضور کارکنان این سازمان برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام احمدیان امام جماعت سازمان به ایراد مداحی و قرائت زیارت عاشو...

ادامه مطلب
در پاسداشت 15 اسفند ، روز درختکاری ، کارکنان سازمان قطار شهری اهواز  نهال کاشتند

در پاسداشت 15 اسفند ، روز درختکاری ، کارکنان سازمان قطار شهری اهواز نهال کاشتند

به گزارش روابط عمومی سازمان قطار شهری اهواز ، کارکنان این سازمان در حرکتی سبز و در دوستی با زمین و هوای پاک ، در پارک هفت تیر ، جنب مصلی اهواز نهال کاشتند.

ادامه مطلب
Pause

 فراخوان بازدید

فراخوان بازدید از پروژه خط یک مترو اهواز :

روابط عمومی سازمان قطار شهری اهواز ، در نظر دارد با توجه به درخواست های مکرر شهروندان محترم اهوازی در خصوص بازدید از روند اجرایی پروژه ، برای بازدید عمومی از ایستگاه ها و تونل قطار شهری اهواز برنامه ریزی نماید. لذا از علاقه مندان دعوت می شود با دانلود ، تکمیل و ارسال فرم زیر به شماره ی نمابر 06135548100 ( روابط عمومی سازمان قطار شهری اهواز) درخواست خود را جهت انجام هماهنگی های آتی ارسال نمایند.

روزهای بازدید

شنبه

دوشنبه

چهارشنبه

دانشجویان

ادارات و سازمان ها

شهروندان

 
 
 

دانلود فرم بازدید

  

  
مسيرخط 1 قطار شهري اهواز بطول تقريبي 23 كيلومتر , شمال شرقي شهر را با عبور از بخش مركزي شهر و رودخانه كارون به جنوب غربي شهر متصل مينمايد . اين مسير مشتمل بر 24 ايستگاه بوده و زمان سفر در طول آن با درنظر گرفتن سرعت حداكثر 70 كيلومتر بر ساعت، 40 دقيقه برآورد مي شود.

كريدور قطار شهري اهواز از نيروگاه زرگان در بخش شمالي آغاز شده و با حركت در مسير بلوار پاسداران، خيابان بهبهانی، بلوار گلستان و عبور از ميدانهاي فرودگاه , دروازه , دانشگاه و كارگر در پاركينگ جنوبي خاتمه مي يابد. بر اساس گزارشات مطالعات نحوه استقرار خط و مطالعات مرحله اول و جلسات مختلف كارشناسي , در نهايت شوراي عالي ترافيك , نحوه استقرار خط در طول مسير شمال شرقي جنوب غربي را بر اساس زير تصويب نمود

 
کارفرما : سازمان قطارشهری اهواز و حومهپایگاه اطلاع رسانی : http://www.ahwazmetro.com
مشاورکارفرما : شرکت مهندسین مشاور ستیرانپایگاه اطلاع رسانی : http://www.scetiran.com
پیمانکار : مشارکت کیسون - نورینکوپایگاه اطلاع رسانی : http://www.kayson-ir.com